Hitachi ICSE i TransLink Master na targach TRAKO 2017 w Gdańsku

30 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, 1km torów do ekspozycji taboru oraz maszyn i urządzeń torowych oraz 700 wystawców z 25 krajów – tak prezentowała się 12. edycja targów TRAKO 2017, drugich co do wielkości po InnoTrans targów w Europie. To prestiżowe wydarzenie nie mogło pozostać obojętne dla każdego, kto jest związany z branżą kolejową.

Zgodnie z wieloletnią już tradycją firma TransLink Master współdzieliła stoisko naszego Partnera strategicznego – firmy Hitachi Information Control Systems Europe Ltd. z Wielkiej Brytanii. 

Spotkania na tym stoisku inicjowały wiele istotnych tematów związanych z rynkiem kolejowym oraz z symulatorami sygnalizacji stosowanymi miedzy innymi w szkoleniach dyżurnych ruchu. Na biznesowe rezultaty targowych spotkań z pewnością trzeba będzie jeszcze poczekać, jesteśmy jednak mile zaskoczeni tak ogromnym zainteresowaniem z Państwa strony.

Hitachi Information Control Systems Europe jest brytyjskim dostawcą oprogramowania dla celów sygnalizacji i sterowania ruchem kolejowym, w szczególności obejmującego symulatory sygnalizacji i automatyczne nastawianie przebiegów. Jest też integratorem systemów zarządzania ruchem kolejowym na rynku brytyjskim i europejskim, ściśle współpracującym z Hitachi Rail Europe Ltd.

Rosnące zainteresowanie symulatorami sygnalizacji w ruchu kolejowym koncentruje się głównie w obszarach zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu kolejowym. Choć stosowanie symulatorów nie jest jeszcze formalnie wymagane, to ich zalety powodują coraz to nowe ich zastosowania i przyczyniają się do ustanawiania standardów. Ten wysublimowany rynek dynamicznie się rozwija i cieszymy się, że jesteśmy jego aktywnym uczestnikiem.

Również nowe narzędzia wspomagające projektowanie i walidację rozwiązań infrastrukturalnych oraz pojedynczych urządzeń SRK otwierają zupełnie nowe możliwości. Także w zakresie naszych własnych aplikacji dedykowanych branży kolejowej zanotowaliśmy wzmożone zainteresowanie i z radością przyjęliśmy do grona naszych Klientów kilka znaczących na rynku firm – dziękujemy za zaufanie  i docenienie naszej fachowości.

Zapraszamy na naszą nową polskojęzyczną witrynę internetową www.hitachi-infocon.com/pl , gdzie znajdą Państwo wiele interesujących materiałów. W szczególności zapraszamy do odwiedzenia zakładek poświęconych produktom oraz do lektury artykułu opisującego zastosowania symulatorów sygnalizacji. Wystarczy na naszej stronie odnaleźć zakładkę „Szkolenia dyżurnych ruchu”. Nasi eksperci zadbali o bardzo dobry przekaz merytoryczny, z jednoczesnym zachowaniem lapidarności stylu oraz popularno-naukowego charakteru tej poblikacji. Zapraszamy, warto ten tekst przeczytać.

Jeszcze raz dziękujemy za sympatyczne spotkania targowe, do zobaczenia podczas spotkań roboczych w naszych i Państwa siedzibach.

P.S.

Na stoisku mieliśmy przyjemność zaprezentowania Państwu wirtualnego ośrodka szkoleniowego dla dyżurnych ruchu. Obraz zastępuje tysiąc słów,
a spacer w trójwymiarowej rzeczywistości z pewnością jeszcze więcej.

Dziękujemy za wspólną zabawę, zadbaliśmy o uwiecznienie Państwa zmagań w formie galerii wybranych zdjęć opublikowanych w mediach społecznościowych. Wystarczy na stronie www.hitachi-infocon.com/pl odszukać zakładkę Aktualności!.

Bezpośredni link do zasobów na Instagram  – https://www.instagram.com/translink_master/

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *