Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska:

TransLinkMaster to przedsiębiorstwo wytwarzające rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw kolejowych, transportowych oraz handlowych.

Zakres obowiązków:

• tworzenie i rozwój warstwy frontendowej i backendowej oprogramowania dedykowanego dla branży kolejowo – logistycznej, przemysłu oraz biznesu.

• praca w zespole, z użyciem metodologii Agile-owych jaki Waterfall-owych, która wymaga aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach projektowych, skupiając się na osiągnięciu celu.

Umiejętności wymagane:

• Znajomość JavaScript

• podstawowa znajomość przynajmniej jednego z frameworków SPA (najlepiej Angular)

• podstawowa znajomość Node.js

• podstawowa znajomość nierelacyjnych baz danych,

• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Dodatkowe atuty:

• znajomość zagadnień UI/UX

• znajomość Docker-a

• znajomość NestJS

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego,

• pracę w 100% zdalną

• pracę w młodym i rozwojowym zespole,

• zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie

Miejsce pracy: Toruń (możliwość pracy zdalnej)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres info[at]translinkmaster.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r..”